Freza SLO IT IND EURO POLOG

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EURO-POLOG 13 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Freza SLO IT IND EURO POLOG

160C M
180 CM
200 CM

info 0398 44 379 - 379
info 0389 73 222 990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim