Fritez ind

Shitet nga: Esat 22 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Fritez e imp. nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim