Fritez

Shitet nga: Esat 11 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Fritez per restorane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim