Mikser per perzirje

Shitet nga: Florian 09 Pri 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes mikser per perzirje te brumrave me kapacitet 50kg ,trefazor nuk eshte i perdorur shume ne gjendje shume te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim