Makin per paketim

Shitet nga: Esat 22 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Pegull pshtjellje me foli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim