Vitrina per gjellera

Shitet nga: Vitrina 19 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Eshte NE gjendje krejt te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim