Frigoriferin vitrin

Shitet nga: Skender 14 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes frigoriferin eshte ne gjendje te rregullt eshte i paperdorur,i gjate eshte 2.50m eshte me sistem te hapur dhe te mbyllur..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim