Vitrina e Aluminit me nje Qmim te volitshem

Shitet nga: xxxxxxx 20 Qer 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet vitrina nga alumini me domenzione
2.52 m lartsia ndersa gjersia 3.30 m
Vitrina eshte shum e paster nuk eshte e demtume
Çmimi ështe i arsyeshëm
Mund te thirrni ne Whatsapp dhe viber:+377 44 144 461
Dhe ne vala 049 144 461
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim