Besi-Kom zdrukthetaria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 25 Shk 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Të tjera
prodhojme dyer,dritare,roleta nga pvc te gjitha llojet dhe materjalet sipas porosis ,si dhe dyer e dritare nga druri,prodhimet tona mund ti shikoni ne besi=Kom facebook si dhe ne www.besi-kom.net flm ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim