Besi-Kom

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: b 23 Mar 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Të tjera
punojme dyer,dritare,roleta nga pvc te gjitha llojet dhe modelet e mundshme si dhe dyer ,dritare nga druri sipas porosis suaj ju mirpresim ,prodhimet mund t i shihni edhe ne besi-kom facebook si dhe www.besi-kom.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim