KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..

Shitet nga: ARIAN-049-714060 21 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Të tjera
KOMPANIA-EXTRA-E SPECIALIZUAR-PER -PASTRIM--SHTEPIVE -LOKALET-OBJEKTE - ETJ. BEJ PASTRIM GEJAVE [ KAUQAT ] -PASTRM KOMFORIN E VETURAVE [TAPACIRAT -ULESE -ETJ ] -ME BARI (SHAMPONA) NGA GJERMANIA- SI DHE BEJ MONTIMIN E - BLLOBEKAVE [ TAPETA-SHTEPIVE -LOKALEVE ]ME QMIM ME TE VOLISHEM -NE RAJON. JU MIR -PRESIM. KONTAKT-NR -- 049-714060 -- 045-405531.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim