PUNËSOJMË OPERATOR NË CALL CENTER

Shitet nga: luli 17 Shk 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Të tjera
KOMPANI GJERMANE ,CALL CENTER OUTBOUND PËR TAKIMET.
ME ORAR TË PLOTË OSE PART TIME,
KËRKOHET : NJOHJE E SHKËLQYER E GJUHËS GJERMANE . SI DHE EKSPERIENCA TË MËPARSHME NË KËTË FUSHE.
OFROJMË :,PAGE MUJORE+ BONUS, AMBIENT RINOR PUNE
ADRESA : RRUGA BILL CLINTON PA NR *EBEM* 30010 PEJE KOSOVE TEL 039420600
APO DERDO CV NE ebemair@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim