Qeshme prej gurit .

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 19 Dhj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Të tjera
Mir se vini ne faqen ton , shesim qeshme dhe funtana prej gurit ,si dhe kryem keto pun prej gurit si :
dyer te oborrit me qemer , kamina te llojllojshem , mure oborri, grilla , furra buke tovolina sipas madhsis etj.
per qdo rast kontakto pronar , Behar Bytyqi tel: 044 562 177
jemi nga kumuna e malisheves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim