Bejm Debllokimin e te gjitha llojev t´kanalizimev

Shitet nga: Naser Sylaj 20 Dhj 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm Debllokim apo Gjbllokimin e te gjitha llojev te gypau te kanalizimit duke ja filluar prej sifonit te kuzhines e deri te kanalizimi i qytetit me mjete teje moderrne.
Kontakti :+37744282079 dhe 049733168
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim