PARKET PER NXEMJE NEN DYSHEME I QRTIFIKUAR (DIN ..

Shitet nga: N.SH.T"Parket&Design" 16 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shërbimet : Të tjera
N.SH.T"PARKET & DESIGN" Mob,044223860 Nese telefononi nuk keni gabu, tek ne gjeni zgjidhjen e duhur ju mirpresim.

" IMPORT-EXPORT,ME SHUMICE DHE PAKICE "

Parket & Design me nje pervoj shume vjeqare ne Gjermani, ju ofron Parket te ndryeshem psh.

- Parket tre shtresor per Objekte banimi,
- Parket per Restarante dhe Hoteleri
- Parket per Palestra sportive,
- Parket per Nxemje ne dysheme,
- Parket per Dhoma femive,
- Parket Klasik,
- Laminat,
- Llajsne me dimenzione dhe ngyra te ndryeshme,
- Panella Gjermane dekoruse per Mure dhe Tavane etj.

PARKET & DESIGN ju ofron me shume se 120 lloje te Parketit dhe diku 60 ngjyra, ju mund te porositni ngjyrat e preferuara te Parketit,
Perberja e Parketit..
Parketi eshte me 7 shtresa Llak Antibakterie,Antialergjik eshte 100%nga Druri Natural dhe Ekologjik, Higjenik, i Ngrohet, dhe i Shendetshem, Rezistent ndaj lageshtise, Rezistent ndaj ndrydhjeve dhe gerrvishjeve te rendomta, i qertifikuar nga instituti i njohur per dru EUROFINS ne Hamburg te Gjermanise, (DIN / ISO 14040),si dhe i qrtifikuar nga REAL WOOD,FEP,NWFA.
Ne kemi keto lloje te parketit..
-Parket Wenge
-Parket Arre
-Parket Merbau
-Parket Tali
-Parket Jatoba
-Parket Badi
-Parket Qershie
-Parket Bung i Tymosur
-Parket Bung Natyral
-Parket Bungu te ndryshem
-Parket Frasheri ngjyre Kafe
-Parket sapela
-Parket espresso
Te ghitha llojet e parketit jan bar klik system
-Izolime te ndryeshme duke filluar me trashsi 2mm,3mm,4mm,5,5mm,10mm keto izolime sherbejn per Parket dhe Laminat si dhe per nxemje ne dysheme etj.

Per me shume info.. na kontaktoni ne---Tel:044223860 dhe 045666301
E-mail:parket_design@hotmail.com
www.parketdesign-ks.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim