Skele dhe shtylla me Qera

Shitet nga: skele 16 Maj 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shërbimet : Të tjera
Leshojm skele dhe shtylla me qera , transporti dhe montimi ne te gjithe teritorin e kosoves , kontaktoni ne cell. 044 225 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim