Punojme me porosi

Shitet nga: Florim 26 Pri 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojme me porosi kesi lloje modele shanku, si dhe modele tjera te ndryshme nga druri !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim