Molla me shumic dhe pakic

Shitet nga: Besim 26 Sht 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim molla me shumic jan kater lloj dhe jan shum te Mira dhe te shendosha jan Granny Smith fuji delishec braibur qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim