Molla verore

Shitet nga: Hasan 08 Sht 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes molla me shumic dhe me pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim