shesim molla me shumice

Shitet nga: vesel 26 Sht 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
shesim molla, te llojeve delishevc i kuq, delishevc i arte,greny smeeth, etj. Mollat jan te cilesise dhe kualitetit shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim