Rrotoballat me terrfoj

Shitet nga: sejdi 04 Nën 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes rrotoballat me terrfoj dhe mundsi ndrrimi me ndonje viq ose lop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim