Shiten

Shitet nga: Dardan 26 Mar 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Muzikë
Mikseta spirit 2000 vat ngjendje shum tmir dhe 4 kutija pv 2000 vat 15tshe dhe plus dy kutija el 13 300 vat dyjat ne gjendje shum tmir ne mikset mund te lidhen 6 kutija pa prb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim