Kompjuter Dell Dualcore komplet me Monitor 19 inch

Shitet nga: Ademaj 28 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuter komplet Dell Dualcore me te gjitha pajisjet e duhura (shikoni ne Foto ) .I blejtur nga Gjermania
Shitet komplet me tavoline dhe Karrikë
RAM 2GB
Dell Pentium D 2x 3.0 GHz
Kamera Logitech 5.0 Megapixel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim