Kompjuter Komplet Dell DualCore me shumë extra

Shitet nga: Ramiz Ademaj 11 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Kompjuteri Dell optiplex GX620 me DualCore 2X 3.0 gHZ 2Gb RAM 80 Gb HDD. Poashtu shiten te gjitha keto paisje:
Samsung 19'' flat LCD Monitor
Webkamera Logitech (kualiteti i Videos eshte shume i mire)
Karrika siq shihet ne foto.
Zmadhues zeri nga firma Genius.
Tavolina ne gjendje shum te mir.
Tastjera HP dhe Mausi me laser.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim