Kompjuter

Shitet nga: Valon Dervishaj 01 Mar 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Kompjutera desktop
Pershendetje!
-Shes kompjuterin e perdorur,shtepiza e markes DELL pentium 4 me performanca : Procesor 3.2GHz, Ram 2GB ndersa Hard Disk 40GB ne gjendje te mire funksionale dhe fizike. Ekran Samsung 19 inch flat gjithashtu ne gjendje te mire.
-Ne oferte perfshihen edhe Mouse,Tastiera, Kamera dhe Komoda qe jane ne gjendje te mire funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim