Dy laptop njeri dell dhe tjetri asus

Shitet nga: arben 19 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   330 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shiten dy laptop njeri dell me ram 3 GB dhe me processor 2 Cpu 3.20 GHz windows 7 dhe tjetri Asus me ram 1GB dhe processor 2.2GHz.Cmimi dell 160 dhe Asus 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim