Laptop

Shitet nga: ... 27 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lloptopin pentium 4 960mb of ram ne gjendje te rregullt windows xp

mund te kontaktoni ne nr.
049429115 dhe ne viber
+38649429115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim