Toshiba dhe siemens

Shitet nga: llaptopa 07 Shk 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes dhe ndrroj dy llaptopa toshiba satelite xp punon veq do pulla si ka i kan hup dhe nje siemens por ska bateri dhe nk dhez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim