Toshiba llaptop

Shitet nga: toshiba 23 Gsh 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shesh dhe ndrroj llaptop toshiba xp ne gjendje te rregulltt baj ndrrim me iphon 4s me kon i rujtun ose radio dvd per kerre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim