Toshiba satelite

Shitet nga: toshiba 19 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes dhe ndrroj llaptopin toshiba xp ndrroj me telefon radio dvd per kerr apo diq tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim