siemens dhe toshiba

Shitet nga: llaptop 21 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes dy llaptopa 1 simens i cili ska bateri dhe nuk po dhez por esht i rujtun shum dhe 1 toshiba satelite xp icili punon shum mirebpo disa pulla jon te qkoqme por punojn baj ndrrim me naj telefon dvd radio pee kerre apo diq tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim