simens

Shitet nga: llaptop 20 Gsh 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes llaptopin simens por se ka baterin dhe spo dhez baj ndrrim me naj tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim