2 Tableta dhe nje Ipod

Shitet nga: iphod 18 Jan 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhimet : Tableta
Shes tabletat te po sa ardhura nga kanadaja te perdorura tre muj qmimi vetem njo kushton 60 euro dhe qmimi per Ipod esht 200 euro per me shum mund te na kontaktoni ne viber +14162779177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim