Tablet

Shitet nga: tablet 21 Dhj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Tableta
shes dhe ndrrij tabletin surf tab ne gjendje te mir punon mire dhe mban baterin shum gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim