iPod 4

Shitet nga: ipod 05 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 540 EUR   404 550 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Tableta
shes ipod 4 te aple punon krejt pos ekranin se i ka kersit qmimi 45..shes dhe tabletin te surftab nga jasht i ardhun punon krejt dhe mban baterin gjat qmimi 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim