XBOX 360

Shitet nga: Leotrim Ademaj 29 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Burim
Shes Xbox 360 me një qmim shum te volitshem.
Xbox eshte ne gjendje shum te rregullt.
Arsyeja e shitjes eshte sepse kam blere nje Sony Play Station 3
Dhe nuk me duhet ..
Qmimi eshte 110 € . Vjen me 2 CD po ka edhe lojra te tij Football (Fifa ) por edhe lojra te tjera.
Mund te lidhet me WIRLES dhe ka vendin per USB
Ne rast kontaktimi te shpejt mund te kete ulje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim