xbox

Shitet nga: xbox 10 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   205 EUR

Komuna: Burim
ndrroj xbox 1 i ri pothuajse krejt komplet me dy gjustika dhe 10 cd lojra ky mka ardh para 4 muj i ri nga gjermania boj edhe ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim