ipod 4

Shitet nga: ipod 21 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes dhe ndrroj ipod 4 punon mir veq i ka kersit ekrani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim