Shes Sint Yamaha 1500

Shitet nga: Shemsi Mehaj 06 Jan 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Nje gjendje te rregul.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim