Mbrojtëse Kuq e Zi për iPhone dhe Samsung

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobalb 26 Dhj 08:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Burim
Mbrotjëse me flamurin Kuq e Zi për:
APPLE
- iPhone 6 / iPhone 6s
- iPhone 5 / iPhone 5s
- iPhone 4 / iPhone 4s

SAMSUNG
- Galaxy S5
- Galaxy S5 mini
- Galaxy S4
- Galaxy S4 mini

Vendodhja: Në qendër të Bajës së Pejës, afër vendndaljes së autobusëve.

Më shumë info:
Ipko Hej, Viber, WhatsApp: +386 49 589 355
Vala: 044 714 214
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim