Zhbllokim/Format/Flash... për SAMSUNG

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobalb 07 Jan 13:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Burim
Shërbime me pajisje profesionale për celularët SAMSUNG:
- Zhbllokim
- Format/Flash
- Riparim softuerik
- Instalim të programeve dhe lojërave...

Galaxy S6, S6 Edge, S5, S5 mini, S4, S4 mini...
Galaxy A9, A7, A5, A3...
Galaxy J3, J1...
Galaxy Note 5, Tab 3...

Vendodhja: Në qendër të Bajës së Pejës, afër vendndaljes së autobusëve.

Më shumë info:
Ipko Hej, Viber, WhatsApp: +386 49 589 355
Vala: 044 714 214
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim