Amiko spiel mini hd

Shitet nga: resiver satelitor iptv 16 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes reseverin satelitor amiko mini spiel i blere 100 ero dhe shum pak i perdorun per shkak se spom duhet e shes ne gjendje shum te mir ky ban me satelit dmth programe falas bon me pages dhe bon iptv .web tv .youtube.filma me kqyr kur dush .motin e shum tjera boj edhe ndrrim me naj telefon bon edhe te dubait psh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim