Canon FS100

Shitet nga: nekra 19 Pri 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Video dhe DVD
Canon FS100 Flash Memory Camcorder with 48x Advanced Zoom (Silver)
• Capture video to SDHC cards

• 48x Advanced Zoom; image stabilizer

• Widescreen HR recording

• 2.7-inch widescreen LCD

• USB 2.0 compatible for fast file transfer

from 119 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim