Blackberry 9800

Shitet nga: ujkan avdijaj 12 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Burim
blackberry 9800 esht ne gjendje shum te mir ka kamer 5 mega pixel ka facebook ka fuqi dhe shpejtesi shum te madhe posedon edhe tastatur dhe dhee tuch screan e shes me qmimin marra mendes 35 ero me vyn parat per qeshtje personale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim