Celular

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Telefon 16 Shk 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Burim
Shes Samsung Galaxy S4 është pak i përdorur pa as ni gervishje dhe punon në mënyr të rregullt memoria 16gb Camera 13 mega pixels.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim