Htc sense xl

Shitet nga: tini 17 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Burim
shes telefonin htc sense xl i bardh ne gjendje te mire ka android 4.2 dhe ka 16gb punon me krejt kartat mobile i qkoduar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim