Nokia 1030

Shitet nga: nokia lumia 21 Shk 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 1030
Shes telefonin nokia lumia i pa perdorun me kartel ka dy kapak te zi dhe gjelbert punon shum mir dhe shpejt baj ndrrin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim