Samsun Galaxy s3 mini

Shitet nga: lumi 18 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Burim
Shes samsung galagxy s3 mini qe 2 muj un e kam jam pronari i par i tina esht ardhur nga austria garantoj gjdo send per to siq shihet ne foto dhe ngjyra esht kjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim