Samsung Galaxy S5 GOLD 16gb + 64gb sd card( ROOT..

Shitet nga: samsung 23 Maj 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Burim
Shes Samsung Galaxy s5 gold modeli smg900-H me procesor exynos 5 octa core. telefoni eshte ne gjendje super te mir nuk ka asnje vrejte tashme ka edhe root acces qe ju lejon pa problem ti merrni te gjitha aplikacionet dhe lojrat qe zakonisht neper markete jane me pagese apo nuk bejne. ka kameren e pasme me 16mp me foto superiore ndersa frontalen 2mp.ka 16gb memorie + sd card(san disk 64GB) dhe 2gb ram rezistent ndaj ujit dhe pluhurit. dhe shum opsione te tjera pothuasje qe i dini.baterin e mban prej 20 deri 24 me perdorim te mjaftueshem e nese nuk e perdorni aq mund ta mbaj edhe deri ne 3 dit.ka folien ne xham dhe ato shejat jan nga folia sepse nuk ia kam ngjitur mir e poashtu ka edhe mbrojtesen e gumit perndryshe telefoni se ka as edhe nje grrith te vetme si me kon i ri. ndrrim bej vetem me galaxy note 4.per qdo detal tjeter kontaktoni permes email ose viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim