Samsung Galaxy s3

Shitet nga: samsung 03 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Burim
Eshte ne gjendje shum te mire dhe shum pak i perdorur,per me shume me kontaktoni ne nr te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim